Депутат від партії "Слуга народу" Сергій Нагорняк заявив, що мобілізація має проводитися справедливо із залученням усіх верств населення, включаючи парламентаріїв.

Він наголосив на потребі суспільства у справедливості, заявивши, що уряд несе відповідальність за її забезпечення, як повідомляє «clutch», посилаючись на «Телеграф».

Нагорняк зазначив, що багато родин з нетерпінням чекають на повернення своїх близьких з фронту, висловивши розчарування з приводу тих, хто не наважується захистити країну. Наголосивши на значному скороченні числа волонтерів, він закликав до мотивації, у тому числі фінансових стимулів.

Депутат запропонував мобілізувати військових пенсіонерів, пославшись на наявність серед них багатьох молодих та енергійних людей. Нагорняк наголосив на необхідності колективних зусиль щодо захисту країни із залученням вищих чиновників, старост села, депутатів та відставних силовиків, які мають досвід у галузі зброї.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

"Люди мають побачити, що захищати країну мають усі – від вищих чиновників до сільських голів та депутатів. Це стосується і пенсіонерів силових структур, які вміють поводитися зі зброєю і зазвичай рано йдуть на пенсію. Прокурори, судді, народні депутати – усі мають мобілізуватися", - заявив Нагорняк.

Його колега Галина Третьякова поділилася даними про військових пенсіонерів, здатних продовжити службу через вік. Голова комітету із соціальної політики та захисту прав ветеранів представив таблицю, згідно з якою в Україні продовжують служити 21 тисяча військових пенсіонерів віком до 60 років.

Крім того, 156 000 осіб перебувають на заслуженій пенсії і не роблять внесок у добробут держави.

Нагадаємо, пенсії платитимуть лише до березня: пенсіонерів поставили перед фактом

Раніше «Українці» писали, школярів ставлять на військовий облік: юнаків закликають повернутись з-за кордону. Що відбувається?

Як повідомляли «Українці», мінімальна пенсія в Україні розрахована на 2 походи до АТБ: "І це без комуналки, м'яса, молочки та яєць"