Українська телеведуча, відома, як "Паломниця" Оксана Марченко поділилася відеороликом в соцмережі. Вона показала, як займається спортом і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Оксана Марченко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Доброго ранку, друзі Давно я не знімала про спорт та й зараз не для хвастощів... Чим старше ми стаємо, тим більше уваги слід приділяти кардиотренировкам. Я дуже люблю інтенсивні заняття, особливо влітку на свіжому повітрі. Це дуже заряджає енергією і гарним настроєм ! І потім є задоволення, що ти змогла це зробити зараз це особливо актуально для мене, так як я готуюся до одного дуже цікавого паломництва. Мені потрібно буде проходити багато кілометрів пішки під палючим сонцем, і додаткова підготовка - якраз те, що потрібно! Адже важливо не кількість прожитих років, а їх якість! # ОксанаМарченко #паломниця #паломництво #спорт #спортжиття #тренування #sport #sportmotivation #workout", - підписала відеоролик українська телезірка.

Численна публіка, підписана на сторінку Оксани, не обділила її увагою. Шанувальники не змусили себе чекати і почали коментувати пост зірки.

"Величезних успіхів Вам у цьому паломництві, про який ви написали з Божою допомогою", "чекаємо другий сезон", "обожнюю так круто спортивно починати свій день", "ось це кайф!!!",- залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оксана Марченко розповіла, як в будинок її мами прийшли з обшуком.
Нагадаємо, що Оксана Марченко показала своїх домашніх улюбленців.

Також портал "Українці" писав, що відома українська телеведуча Леся Нікітюк поділилася несподіваними кадрами.