Перед офіційним введенням в дію нового законопроекту про мобілізацію, що передбачає обмеження на оформлення документів без військового квитка, українці, що проживають за кордоном, вишиковуються в черги біля паспортних сервісів ДП "Документ".

Велика активність зафіксована в країнах з великою кількістю української діаспори, таких як Польща, Чехія та Естонія.

Українські чоловіки вишикувалися у довжелезні черги
Українські чоловіки вишикувалися у довжелезні черги

Люди прагнуть встигнути оформити необхідні папери, поки нові правила не набули чинності. За новим законом, без військового квитка буде неможливо отримати консульські послуги та важливі документи за кордоном.

Хоч влада вже запевняла, що чоловікам не потрібно буде повертатися до України після оновлення своїх даних у ТЦК, чоловіки масово поспішають зробити всі документи до того, як новий закон про мобілізацію вступить у силу.

Раніше Українці повідомляли, що у ДТЕК розповіли 4 головні умови відключення світла.

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що до наступного опалювального сезону треба починати готуватися вже зараз, а міністр енергетики Галущенко попросив усіх заряджати павербанки та діставати генератори. Звичайно, можливо доведеться знову повернутися до графіків відключення світла по всій країні і українцям пояснили, що на це вплине.