З 1 квітня 2024 року українська держава збільшить виплати пенсіонерам, які продовжують працювати. Ці зміни принесуть користь значній кількості пенсіонерів, а саме 2,7 мільйона людей. Перерахунок пенсій працюючим українцям відбувається зазвичай у квітні.

Як повідомляє новинне видання «novyny.live», збільшення розміру пенсії буде змінюватись в залежності від різних факторів, у тому числі від тривалості страхового стажу та рівня заробітної плати.

Для тих, хто продовжує працювати і має більшу зарплату, підвищення пенсії може бути суттєвим, а деякі отримають додаткові 500 гривень.

Ось як визначатимуться перераховані суми:

Якщо пенсіонер отримує 5000 гривень і має при виході на пенсію 30 років страхового стажу, то збільшення після перерахунку може становити 333 гривні.

Пенсіонер: скрін з відео
Пенсіонер: скрін з відео

Для пенсій у 6000 гривень за аналогічних умов збільшення становитиме 400 гривень.

Пенсії у 7 тисяч гривень можуть збільшитися на 562 гривні.

Крім того, українське законодавство передбачає перегляд пенсійних виплат громадянам, які відповідають певним критеріям. Наразі йдеться про досягнення 65-річного віку та відповідність вимогам до страхового стажу. Ці особи повинні отримувати пенсії не нижче 40% від мінімальної заробітної плати, якщо вони відповідають зазначеним критеріям.

Нагадаємо, пільги для пенсіонерів: список "бонусів" для українців похилого віку

Раніше «Українці» писали, пенсіонерам доведеться працювати: в Україні змінили правила щодо пенсій

Як повідомляли «Українці», доведеться віддати останні гроші: українцям тотально піднімуть податки