50-річна жінка увійшла до філії близько 14:30 і була виявлена померла незадовго до 17:00, коли наступний клієнт хотів скористатися кабінкою, стукав але не отримав відповіді, пише The Sun.

Перелякана клієнтка солярію знайшла труп, коли вона спробувала забратися в свій солярій.

Вона зробила жахливе відкриття, коли побачила, що кабіна використовується, але не могла отримати відповіді. Коли співробітники відкрили її, вони виявили 50-річну жінку, яка прийшла на сеанс двома годинами раніше.

Невідома жінка пішла в солярій в Deutsch Kaltenbrunn, Австрія, о 14.30 і була знайдена мертвою близько 16.45. На місце події були викликані служби екстреної допомоги, але рятувати покійного було вже пізно.

засмага в солярії
засмага в солярії

Поліція заявила, що ознак насильницької смерті не виявлено, і перевірка не виявила несправностей солярію. У салоні заявили, що хочуть висловити «найглибші співчуття» родині жінки.

Також деякі країни висловлювали побоювання з приводу безпеки соляріїв: Австралія закрила всі з них в 2015 році після запуску кампанії "Ні загару, не варто вмирати".

Австралійська програма SunSmart, яка спільно фінансується онкологічною радою Вікторії та урядом штату Вікторія, заявила, що "безпечної засмаги не існує".

"Дослідження, опубліковане в 2008 році, показало, що 281 меланома, 43 випадки смерті і 2572 плоскоклітинного раку були пов'язані з використанням солярію в Австралії щороку, що обійшлося системі охорони здоров'я приблизно в 3 мільйони доларів", - йдеться в повідомленні.

"Солярії не є безпечним способом засмаги і значно підвищують ризик раку. Якщо ви відвідували солярій, ризик раку шкіри у вас вище, ніж у тих, хто цього не робив. Якщо вас турбує ризик раку шкіри через попереднє відвідування солярію, поговоріть зі своїм терапевтом", - заявляла організація.

А у Великобританії в 2012 році майбутня наречена померла в магазині соляріїв після ін'єкції заборонених уколів для засмаги. Дженна Вілсон-Вікерс була знайдена без свідомості в кабіні після того, як стурбований менеджер зламав двері, як стало відомо слідству в 2013 році. На слуханні було сказано, що 26-річний чоловік, мабуть, робив уколи протягом декількох тижнів, а також використовував солярії до трьох або чотирьох разів на тиждень.

Ну а в Україні не існує ніякого законодавчого обмеження діяльності салонів краси, які також пропонують послуги соляріїв.