Деякі українські пенсіонери можуть мати право на додаткові виплати до пенсії, хоча бонус не дуже щедрий. Пенсійний фонд України надав інформацію щодо того, хто може претендувати на підвищені виплати.

На ці додаткові виплати мають право українці, які нагромадили за своє трудове життя значний страховий стаж. Претендувати на підвищення пенсії можуть особи зі стажем понад 35 років для чоловіків та 30 років для жінок. За кожний рік служби понад стандартну вимогу надається надбавка на 1%.

Пенсіонери: скрін із відео
Пенсіонери: скрін із відео

У Пенсійному фонді України зазначено: «За кожен повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам та 30 років жінкам (а для пенсій, призначених до 01.10.2011 – понад 25 років чоловікам, 20 років жінкам), пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону».

Важливо, що стаж понаднормової роботи не обмежений, тому люди можуть отримати надбавку на 1%, 5% або навіть 10%, залежно від їхнього загального страхового стажу.

Пенсіонери: скрін із мережі
Пенсіонери: скрін із мережі

Варто зазначити, що українські пенсіонери можуть мати право на різні інші посібники, наприклад, 292 гривні для почесних донорів та вікову допомогу у розмірі від 300 до 570 гривень.

Нагадаємо, пенсій з 1 квітня не буде: яких українців позбавлять основних виплат

Раніше «Українці» писали, українцям готують нові тарифи на електроенергію: коли чекати на платіжки з "сюрпризом"

Як повідомляли «Українці», потужна допомога українцям: які виплати біженцям пропонує Німеччина