Військовослужбовці Збройних Сил України отримали комплекти літніх польових костюмів за жіночими параметрами, повідомили в Міноборони.

Костюми доступні в розмірах від 40 до 64, на зріст від 146 до 188 сантиметрів і представлені двома комплектними групами: II і III.

У Міноборони наголосили, що нова форма одягу включає конструктивні елементи, покликані забезпечити комфорт військовослужбовців-жінок при виконанні польових завдань та у пунктах постійної дислокації. Уніформа пройшла військові дослідні випробування в одній із військових частин.

«До нової форми одягу додано конструктивні елементи, які дозволять жінкам-військовослужбовцям комфортно почуватися під час виконання завдань у польових умовах та на пунктах постійної дислокації», – зазначили в Міноборони.

Жіноча військова форма: скрін із мережі
Жіноча військова форма: скрін із мережі

За словами заступника міністра оборони Наталії Калмикової, в українській армії служать десятки тисяч жінок, близько 5 тисяч із них перебувають на передовій.

Міністерство постачає армії 50 тисяч комплектів жіночих літніх польових костюмів. Також подано заявку на закупівлю ще 65 тис. комплектів жіночих літніх польових костюмів та 100 тис. комплектів жіночої білизни.

Нагадаємо, “Вимираємо як мамонти”: в Україні розгорнувся плачевний сценарій – відреагували пенсіонери

Раніше «Українці» писали, чи українці в Польщі більше не потрібні? Тепер все набагато складніше – про допомогу можна забути

Як повідомляли українці, США пророкують Україні дуже важкий рік: народу потрібно готуватися