В одному із великих міст України, а саме у Чернівцях, активно обговорюється можливий перегляд тарифів на проїзд у громадському транспорті. Наразі питання перебуває на стадії обговорення, рішення можуть бути прийняті найближчим часом, йдеться у повідомленні на офіційному сайті міста.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «gsminfo»

Ключові деталі включають:

Консультації щодо перегляду тарифів продовжуються з 19 січня, а обговорення триватимуть до 1 лютого.

За підсумками обговорення може бути ухвалено рішення про збільшення вартості проїзду у тролейбусі.

На даний момент за проїзд на тролейбусі мешканці та гості Чернівців платять десять гривень. Студентам та школярам у період навчання надається пільговий тариф зі знижкою 50%, що знижує вартість проїзду до п'яти гривень. Однак у оголошенні не уточнюється ступінь потенційного підвищення тарифів.

Цікаво, що Чернівці – не єдине місто, яке розглядає можливість коригування тарифів. Директор київського метрополітену нещодавно натякнув на можливе підвищення тарифів, пояснивши це зростанням тарифів на електроенергію.

Метро, ​​фото: ukrainci.com.ua
Метро, ​​фото: ukrainci.com.ua

Так, він сказав, що тариф на проїзд у метро насправді складає 30 гривень.

Заглядаючи у майбутнє, очікується потенційного збільшення витрат у інших областях. Хоча на початку січня українців запевнили, що тарифи на комунальні послуги не буде підвищено до кінця опалювального сезону, у травні може відбутися перегляд цін на електроенергію.

Це пов'язано з необхідністю інвестицій в енергетичну інфраструктуру, яка постраждала внаслідок ракетних атак. У планах також будівництво чотирьох додаткових енергоблоків на базі Хмельницької АЕС для компенсації втрат на Запорізькій АЕС, яка лишається під контролем російських окупантів.

Хоча тарифи на газ і тепло обіцяли не підвищувати до закінчення військового стану, існує ймовірність їх перегляду. Ці коригування пояснюються ширшим контекстом усунення шкоди інфраструктурі та забезпечення енергетичної безпеки.

Нагадаємо, що з вами буде, якщо відмовитись від кави: це вразить свідомість кожного

Раніше «Українці» писали, що українцям масово блокують банківські картки: що потрібно знати і як не втратити свої гроші

Як повідомляли «Українці», пенсіонерам терміново перерахують пенсії вже за кілька тижнів: кому пощастить