За словами популярного синоптика Володимира Деркача, на Україну чекає потепління з коливаннями температури та різними погодними умовами протягом усього лютого.

Початок лютого.

Помірне похолодання: нічні температури опускаються нижче за нуль, а денні температури коливаються близько 0°C. Нічна температура залишиться переважно нижче нуля, очікуються помірні опади.

Середина лютого.

Різні зміни температури, включаючи ночі з сильними поривами вітру. Декада починається з невеликого похолодання, що характеризується різким зниженням нічних температур та помірними денними температурами. У цей час опади посиляться.

Кінець лютого.

Кінець другого десятиліття зробить сюрприз несподіваною тенденцією до потепління. Очікуйте коливань температури: періодичні заморозки ночами та денні температури близько 0°C або навіть вище. Опади будуть обмежені.

Володимир Деркач також зазначає, що хоча в деякі дні можуть спостерігатися заморозки, особливо вночі, в останню декаду лютого денні температури, швидше за все, залишаться близько 0°С або навіть вищими. У цей час очікується мінімальна кількість опадів.

"В окремі дні спостерігатиметься морозна температура, хоча це більше стосується нічної пори, а вдень близько 0° або взагалі плюс. Опадів буде небагато", - резюмував Деркач.

Будьте готові до мінливих погодних умов та стежте за оновленнями у лютому.

Нагадаємо, могутній удар по кишені: які продукти будуть дорожчати і до чого готуватися

Раніше «Українці» повідомляли, нардепам підвищили зарплати, поки звичайний народ збирає копійки: скільки отримуватимуть наші "слуги"

Як повідомляли «Українці», відріжуть від світла, газу та води: українців "закошмарять" за борги з комуналки. І це під час війни