У другій половині січня сонячні лабораторії очікують на виникнення магнітної бурі через підвищену сонячну активність. Ця подія потенційно може вплинути на чутливих до погоди людей, що спричинить відчуття дискомфорту.

Вкрай важливо зрозуміти, коли очікуються магнітні бурі у січні 2024 року, та вжити заходів щодо пом'якшення їх наслідків.

За даними сайту погоди Meteoagent, з 21 по 23 січня на Землі прогнозується геомагнітна буря. З неділі, 21 січня, сонячна активність досягла середньої сили у 4 бали. Згодом, 22 та 23 січня, буде сильна магнітна буря, яка сягатиме 5 балів. Після цього наступний сплеск сонячної активності очікується 14 лютого.

Симптоми можуть відрізнятися залежно від хронічних захворювань і сили урагану. До загальних симптомів відносяться запаморочення, головний біль, нудота, підвищення тиску, біль у м'язах та суглобах, підвищення температури, загострення хронічних захворювань, безсоння та загальна слабкість.

Магнітні бурі у січні (скрин: Meteoagent)
Магнітні бурі у січні (скрин: Meteoagent)

Щоб мінімізувати потенційні збитки від магнітної бурі, дотримуйтесь здорового способу життя в ці періоди:

Утримайтеся від вживання кави, алкоголю, енергетичних напоїв та скоротите куріння.

Обмежте споживання жирної, гострої, смаженої їжі, фаст-фуду та газованих напоїв. Збільшіть споживання зелені, овочів, риби та морепродуктів.

Споживайте щонайменше 2 літрів рідини щодня, включаючи чай і компот.

Мінімізуйте стрес, уникаючи конфліктів та скандалів.

Регулярно провітрюйте житловий простір, підтримуйте регулярну фізичну активність та забезпечте постійний графік сну.

При погіршенні здоров'я під час небезпечних побачень зверніться до лікаря без самолікування. Симптоми, що нагадують симптоми магнітної бурі можуть вказувати на інші проблеми зі здоров'ям.

Нагадаємо, нардепам підвищили зарплати, поки звичайний народ збирає копійки: скільки отримуватимуть наші "слуги"

Раніше «Українці» повідомляли, пенсіонерів порадували: скоро можна бігти до банкомату

Як повідомляли «Українці», могутній удар по кишені: які продукти будуть дорожчати і до чого готуватися