Жінка вирішила поділитися в TikTok історією зустрічі з чоловіком, який йшов за нею за 5 миль до будинку, щоб сказати їй, що вона красива.

Соціальний працівник Кенні (@buzzcutkenny) назвала вірусний кліп: "Я ненавиджу чоловіків і це буде завжди", перш ніж розповісти про свій дивний досвід.

Вона почала з того, що сказала: "На даний момент мені дуже шкода, але у чоловіків не повинно бути прав", на що вона пізніше пояснила в коментарях, що "Я насправді не думаю, що у чоловіків не повинно бути прав, чорт забирай, але ви все просто жахливі".

Чоловічененависниця після компліменту вважає, що всі чоловіки огидні
Чоловічененависниця після компліменту вважає, що всі чоловіки огидні

"Так що я тільки що прийшла додому, і за мною зупинилася машина, так, і це нормально, тому що я живу в багатоквартирному будинку, і це нормально. Але ця машина зупинилася між мною і гаражем, і в ній сидів чоловік. Він жестом показує мені опустити вікно, я так і зробила, і запитала: "Чим можу допомогти?". Чоловік запитав, чи живу я в багатоквартирному будинку, на що я інстинктивно збрехала і сказав "ні", була в гостях у друга", – пояснила вона.

@buzzcutkenny

I hate males WHY WOULD THIS EVER BE OK #creepy #men #scarymen

♬ original sound - Ken

Чоловік пояснив, що слідував за нею п'ять миль після того, як помітив її на світлофорі і все заради однієї мети: хотів сказати їй, що вона гарненька.

Кенні розлютилася: "У якому бісовому світі це доречно?".

TikTok отримав майже 300 тисяч переглядів, але деякі користувачі не змогли розрізнити різницю між компліментом і відвертим переслідуванням.

Один коментар припускав, що дівчина повинна бути вдячна за те, що він вважає її красивою. Він сказав: "Ви повинні бути вдячні, він вважає вас красивою. І той факт, що ви починаєте говорити лайно про чоловіків в додатку, створеному чоловіками!"

Інший роздратований користувач прокоментував: "Скажи спасибі і рухайся далі".

Правда, деякі користувачі порахували, що у чоловіка були приховані мотиви, так як він поцікавився у дівчини, чи живе вона в цьому будинку.