Популярний український виконавець, автор пісень і композитор, а також танцюрист і хореограф, талановитий Монатік показав запальне відео зі свого виступу. Він поділився відео з концерту, де можна помітити і відому українську співачку, популярну актрису Віру Брежнєву.

Відповідним відеороликом Монатік поділився на своїй сторінці в Instagram.

Відомий український артист продовжує підкорювати сцени своїм запальним виступом. Він частенько з'являється на сцені разом з популярною співачкою Вірою Брежнєвою. Цього разу він виступив разом з нею на одній сцені, після чого на його сторінці з'явилося яскраве відео.

Фото Монатіка
Фото Монатіка

На відеоролику зірки виконали спільний запальний трек"Вечериночка". Обидва артисти танцювали у всю і піднімали з крісел навіть самих ледачих глядачів.

"@ververa Віра!!! Як ти це робиш? #ВечерИНочка зійшлися в @calistahotel !!! #Рожевийдим дав мені зрозуміти, що я знаю пароль))) Орієнтир теж бачу!!! #будемЗажигать !!! Імпровізація! Що може бути красивіше? Дякую, @ververa !!!",- написав у своїй публікації український виконавець.

Шанувальники Монатіка досить критично поставилися до його спільного виступу з Вірою Брежнєвою, висловивши своє невдоволення.

"Монатік найкращий! Віра для красивого антуражу, не більше", "Хто то танцює, хоч не вміє, а Віра співає хоч не вміє, соромно Слухати"," безголоса Віра", " Віра теж боїться людей, як і Меладзе?) ", "Віра для красивого оформлення сцени", - розкритикували Віру Брежнєву шанувальники Монатіка.

Коментарі на пост Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Монатіка в Instagram

Коментарі на пост Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Монатіка в Instagram

Нагадаємо, що український артист Дмитро Монатік показав свій яскравий виступ на сцені.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий виконавець і танцюрист Монатік з'явився на відео разом з артисткою Вірою Брежнєвою.

Також портал "Українці" писав, що талановитий співак, танцюрист і композитор Монатік похвалився своїм відпочинком закордоном.