Відома і успішна українська співачка, чарівна і талановита актриса, дружина знаменитого продюсера Костянтина Меладзе, колишня солістка жіночого колективу "ВІА Гра" Віра Брежнєва поділилася шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона показала трейлер нового фільму, в якому грає одну з головних ролей.

Відповідну публікацію Віра Брежнєва оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Довелося почекати, але це того варте! Продовження пригод Бендера-Золото імперії з моєю участю вже з 15го липня в кінотеатрах! Ми знімали 4 роки тому, процес був дуууже цікавий! Я в цьому образі відчувала себе справжньою розбійницею) і ось тепер ви бачите результат! Вже подивилися першу частину Бендер.Початок? Ps. тато б мною пишався", - підписала відеоролик українська зірка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку талановитої артистки, досягла позначки в 12 мільйонів чоловік. Підписники активно спостерігають за всіма публікаціями віри, залишаючи чимало відгуків під відеороликом.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

"Мамасіта, я вражений", "Ну так вийшло, що ні. Треба цю справу виправити!Ну просто Ума Турман нашого часу. Будемо чекати 15 Липня", "Ого" , "Огоооооо!!!!! Вау", "Подивилися. Очікування і реальність не збіглися. Один раз можна подивитися.", "На Індіану Джонс схоже", "якби ні ця публікація і не дізналася б. Подивимося обов'язково", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Віра Брежнєва показала відео зі своїм концертом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Віра Брежнєва захопила публіку шикарними волоссям.

Також портал "Українці" писав, що Віра Брежнєва показала, як виступала з Монатіком.