Відома співачка і актриса Аліна Гросу поділилася постом у соціальній мережі. Вона в терміновому порядку звернулася до публіки з проханням про допомогу.

Відповідну публікацію Аліна Гросу оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Увага дуууже важливий пост!!! Люди, тиждень тому ми завели маленького грудочки-далматина на ім'я Девіль (скорочено Вили) в нашу сім'ю... дуже здорового, міцного, але зовсім ще крихітного хлопця» і найжахливіше, що у мене раптом проявилася дуже сильна алергія на собак, (якої раніше ніколи не було) я навіть цуценя на руки зараз не можу взяти, відразу тече ніс, сверблять очі, я чхаю і набрякає горло..як лікувати це все я не розумію, тому що я раніше і аллергиком не була, але вже 5 день перебувати нормально вдома не можу. Загалом, на сімейній раді ми вирішили знайти хорошу, добру сім'ю (бажано з будинком, так як Девіль виростить великим, розумним і дуже рухливим собакою) і безоплатно віддати з усією любов'ю. Єдині критерії * якщо ви добрі люди •якщо у Вас не дуже маленькі діти •якщо ви відповідальні •якщо у вас буде час на собаку •якщо у вас точно немає алергії •якщо ви її полюбите також, як ми Собака - це не жарти, якщо у Вас правда серйозні наміри - напишіть мені, будь ласка. Пишу і плачу така собі Круелла віддає цуценя", - підписала фотографії українська артистка.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Численні фанати не обділили увагою пост і залишили чимало відгуків.

"Можна пити таблетки від алергії, я теж алергік і вдома 5 собак, і я п'ю таблетки і можу гладити і грати з ними", "можна прибрати алергію за допомогою фахівців. Одного такого можу порадити", - коментують знімки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що Аліна Гросу зачарувала українців ідеальним тілом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Аліна Гросу показала свого батька.

Також портал "Українці" писав, що Аліна Гросу похвалилася плоским животом.