Відома українська телеведуча Жанна Бадоєва поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона показалася на великій сцені і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Всім доброго ранку!)) Відрядження в Москву була швидкою, але продуктивною!)) Тепер відлітаю в іншу-знімати нові випуски #ЖизньДругих !)) Сьогодні о 22.30 дивіться на @1tv великий концерт на честь випускного #Випускник2021, який ми провели для вас разом з @ddborisov на мені: сукня @beloezoloto прикраси @swarovski Make up & Hair @eugenia_lenz Style @nikita.kapitsa яка фотографія Вам подобається більше?)) Голосуємо", - підписала фотографії відома телеведуча.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не обділила увагою знімки ведучої. Фолловери не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

"Хто вас одягнув у це непорозуміння", "лялечка", "Жанна! Ви вогонь! Ми всім сімейством чекаємо "життя інших"", "плаття як сніп. У Вас багато відмінних нарядів, але не цей стогін блакитного сіна)). Ви В нам як колобок на ніжках. ІМХО)", "Ой яка зефірочка", " хороших вихідних і привіт з Чикаго перша фотка супер!", "Таке плаття забавне! Жанна, ти в ньому схожа на Мальвіну найкрасивіші 2 і 4 фото", "Може ви не знаєте, що краса - це перш за все пропорції. У цій сукні вони порушені потворним чином. Ви не висока , а крій сукні кілька разів перерізає вашу фігуру, роблячи її безглуздою. Хоча мені, в принципі подобається ваш стиль", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що Жанна Бадоєва розповіла про прекрасне місце.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Жанна Бадеова показала свого чоловіка.