Популярна українська артистка, реперша Алена Алена поділилася публікацією в соцмережі. Вона показалася в нижній білизні і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Олена Альона оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Коли речі, якими володієш ти, починають їсти тебе — я чую галас! Лише одиниці захоплюються тим, що ми в кроці від освоєння іншої планети, а мільйони — відомим ім‘ям на своїх трусах. Багато брендів та компаній, самі цього не усвідомлюючи, прийшли до того, що вирощують в людях дуже споживче зерно. Мені сумно дивитись на те, як сьогодення створило ситуацію із ярликами, коли люди засуджують все, де нема позначки надкушеного яблука або цінника у пару сотень доларів", - підписала фотографії українська співачка.

Крім цього Олена написала про те, що потрібно зосередився на більш цінних речах.

"Я вважаю, що нам варто простіше відноситись до цінностей споживання або зовсім відкинути все непотрібне, що приносить короткочасне задоволення та псевдоспроможність в очах оточення. І я не кажу, що треба відмовлятися від речей, одягу та положення в суспільстві, але в щоденній погоні за бірками та фейковим статусом в соціумі, ми забуваємо про найважливіше...Уявимо ситуацію: Твій знайомий невтішно прокоментував "небрендовість" твого взуття або одягу, твої дії? Найкращу відповідь закріплю", - продовжила Олена.

Фото Alyona Alyona
Фото Alyona Alyona

Фолловери не обділили увагою Олену і залишили чимало відгуків.

"сміливо", "тиж наша принадність", "БАГІНА", - пишуть юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени в Instagram

Нагадаємо, що Олена Олена розповів про свої стосунки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена показала свій купальник.