Популярная украинская артистка, реперша Алена Алена поделилась публикацией в соцсети. Она показалась в нижнем белье и обратилась к публике.

Соответствующую публикацию Алена Алена обнародовла на своей странице в Instagram.

"Коли речі, якими володієш ти, починають їсти тебе — я чую галас! Лише одиниці захоплюються тим, що ми в кроці від освоєння іншої планети, а мільйони — відомим ім‘ям на своїх трусах. Багато брендів та компаній, самі цього не усвідомлюючи, прийшли до того, що вирощують в людях дуже споживче зерно. Мені сумно дивитись на те, як сьогодення створило ситуацію із ярликами, коли люди засуджують все, де нема позначки надкушеного яблука або цінника у пару сотень доларів", - подписала фотографии украинская певица.

Кроме этого Алена написала о том, что нужно сосредоточился на более ценных вещах.

"Я вважаю, що нам варто простіше відноситись до цінностей споживання або зовсім відкинути все непотрібне, що приносить короткочасне задоволення та псевдоспроможність в очах оточення. І я не кажу, що треба відмовлятися від речей, одягу та положення в суспільстві, але в щоденній погоні за бірками та фейковим статусом в соціумі, ми забуваємо про найважливіше...Уявимо ситуацію: Твій знайомий невтішно прокоментував "небрендовість" твого взуття або одягу, твої дії? Найкращу відповідь закріплю", - продолжила Алена.

Фото Alyona Alyona
Фото Alyona Alyona

Фолловеры не обделили вниманием Алену и оставили немало отзывов.

"смело", "Тыж наша прелесть", "БАГІНЯ", - пишут юзеры соцсети.

Комментарии на пост Алены в Instagram
Комментарии на пост Алены в Instagram

Напомним, что Алена Алена рассказал о своих отношениях.

Как ранее сообщал портал "Українці", Алена Алена показала свой купальник.