Українська телеведуча Маша Єфросиніна поділилася унікальним постом у соцмережі. Вона показала себе в нижній білизні і розповіла відверті історії з особистого життя.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"У 12 років, коли у мене виросли груди, я сказала мамі, що у школу більше не піду - всіх дівчаток, хто носить джинси, хлопці обзивають корів з доїнням...В 15 років під час уроку вчитель танців кричав на всіх нас, що ми жирні...В 19 років під час сексу хлопець сказав мені, що ніколи до цього не спав з товстухою..Далі ви все більш-менш знаєте: про зайву вагу, про пересуди, про схуднення і про те, як Я не люблю цю тему...Мій стиль в одязі називали чернечим. Я ж, застібаючись на всі гудзики, парирувала це витонченою, як мені здавалося, фразою: "сексуальність в очах, а не в одязі"...до сих пір мені трапляються мої ж інтерв'ю, де я стверджую, що ніколи не знімуся в білизні...але ця історія не про першу оголену зйомку в моєму житті, а про мій шлях до свого тіла. Тілу, яке зі мною пережило ВСЕ, яке пробачило мені катування над ним і ненависть. Тілу, яке в один момент сказало мені: "або давай полюбимо один одного, або все, що ти робиш з нами - тупа і бездарна трата твоєї безцінного життя.."",- підписала відеоролик українська телезірка.

Крім цього, Маша написала про те, що вона цілком себе влаштовує.

"Сьогодні я подобаюся собі, як ніколи, навіть бачачи, що я далека від модельних стандартів.. Як тільки я прийняла свої особливості, перестала думати про те, як реагують оточуючі на мою турботу про себе і бачення себе, моє тіло стало моїм кращим союзником, і воно стало хорошеть!Коли я познайомилася з творцями бренду @brabrabra.ua , я дізналася, що в примірювальних їх магазинів по всій Україні тисячі таких дівчат, якою була я ще кілька років тому - невпевнених у собі, що дивляться з жахом на себе в дзеркалі, які забули про те, що знищена кимось самооцінка-це не вирок!І ось сьогодні я з гордістю зізнаюся вам у своїй перемозі над комплексами .. І простягаю руку кожній з вас, хто переживає те ж, що і я багато років свого життя!", - продовжила знаменитість.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Як раніше повідомляв портал "Українці", Маша Єфросиніна без макіяжу звернулася до жіночої аудиторії.