В результаті найбільш смертоносного нападу акул в історії 150 людей були вбиті кровожерливими хижаками після того, як корабель затонув.

USS Indianapolis знаходився на Тихому океані в липні 1945 року, коли він був збитий двома японськими торпедами, залишивши моряків, що вижили пробиратися крізь води, де було повно акул.

Напади акул трапляються рідко, але стався страхітливий інцидент, що забрав життя 150 військовослужбовців.

Йшов 1945 рік, і військовий корабель США "Індіанаполіс" перебував на патрулюванні в Тихому океані після того, як йому було доручено доставити життєво важливі частини першої працюючої атомної бомби на військово-морську базу на острові Тініан.

моряки, що вижили після нападу акул
моряки, що вижили після нападу акул

Але до пункту призначення корабель так і не дістався - він був потоплений двома японськими торпедами.

Судно затонуло протягом 12 хвилин, і, на жаль, менше 900 чоловік з 1196 чоловік на борту вижили у воді.

Люди зіткнулися з набагато більш небезпечною проблемою, коли спробували дістатися до берега, коли зграя акул, потривожена вибухами, заповнила навколишнє їх воду.

Хоча спочатку акули були зосереджені на плаваючих мерцях, незабаром вони почали переслідувати тих, хто вижив, які були виснажені після декількох годин у воді в очікуванні відповіді на сигнал SOS свого корабля.

Чоловіки намагалися триматися разом, але деякі відокремлювалися від своїх груп і відпливали. Інші могли чути їх крики, коли озвірілі акули терзали їх товаришів, що тривало чотири дні.

Відомо, що океанічні білопері акули є агресивним видом риб і, як вважають, несуть відповідальність за більшість нападів. Поряд з нападами акул, чоловіки намагалися вижити без води, і деякі з них померли від спраги, перш ніж їх вдалося врятувати.

Зрештою, чоловіків помітили випадково, коли пілот пролетів над цим районом і підняв тривогу. Після цього судно ВМС США, що знаходилося поблизу, змогло прийти на допомогу.

Акула
Акула

Жахливо, але тільки 317 з 900 людей, які врятувалися з затонулого корабля, пережили інцидент.

Серед тих, що вижили був Джим Джарвіс, який помер в 2020 році доживши до 98 років. У попередньому інтерв'ю Джарвіс сказав автору Сарі Владич: "Я ніколи не здавався. Я подумав, ну хто-небудь нас знайде. Нарешті вони це зробили".

Вважається, що морські звірі стали причиною смерті близько 150 осіб.

Катастрофа надихнула на створення однієї з найбільш пам'ятних сцен з "Щелеп" Стівена Спілберга, де мисливець за акулами Квінт (Роберт Шоу) розповідає монолог про виживання в катастрофі USS Indianapolis.