Відома українська співачка Надія Мейхер поділилася постом у соцмережі. Вона постала перед публікою в красивому образі і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Надя Мейхер розмітила з виттям акаунті в Instagram.

"Велике щастя побачити в собі Бога прояв... І я абсолютно не про релігійність і релігію.Скільки потрібно життів щоб почати відчувати його в собі, душею і цілком?! Щоб усвідомити ,що "в" страху, болю, розчаруванні, які створюємо, приймаємо.., необхідно "через" біль, страх і т.д. пізнавати себе в цьому світі, пізнавати Бога в собі... Кожна Душа приходить в цей світ зі своїм досвідом і завданнями, вони індивідуальні і відрізняються одна від одної... Саме з цього ми вкрай рідко зустрічаємо в різні періоди життя дуже співзвучних нам людей і відчуваємо незрозуміле спорідненість. І саме з цього, більшість нам не зрозумілі, а багато хто на "одній хвилі", і то , до пори, до часу. І як важливо навчиться відрізняти "своїх" і "чужих", і "тимчасових". І як багато нам необхідно виконати роботи над собою в пошуку себе і своїх цінностей, свого шляху, перебуваючи в світі багатовимірності вибору", - підписала фотографію українська співачка.

Крім цього, Надя поділилася дуже мудрими думками, які можуть змусити задуматися.

"Так важливо на перший погляд у ворога побачити друга, адже цей «ворог» ( нехай не бажаючи того і не розуміючи) "дає" нам можливість побачити власних "демонів"... А ми в свою чергу , аналізуючи себе і вчинки, даємо собі шанс стати ближче до Бога через біль - переосмислення, страх - переосмислення і т.д. Всевишній і інші сили , які ведуть нас ( у кожного вони свої) , і які вони, це неодмінно заслуга нашої душі і нашого роду. І як же важливо відчуваючи тлінність буття, пам'ятаючи про це, прагне до того щоб відходячи в тимчасову вічність , цілком відчувати його, з вдячністю, з любов'ю до себе, іншим, свого життя . Але, кожному свій час!",- продовжила артистка.

Фото Наді Мейхер
Фото Наді Мейхер

Нагадаємо, що Надя Мейхер поділилася мудрими словами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Надя Мейхер нагадала про свій талант.