27-річна жінка, яка ніколи нікого не цілувала, хоче, щоб інші знали, що вони не самотні.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Жінка була обсипана похвалами після відвертого визнання. Вона розповіла, що ніколи в житті не зустрічалася, не цілувалася і не вступала в фізичні відносини.

Емілі Роуз вирішила розповісти про свій досвід, щоб інші люди в її ситуації знали, що вона існує, і що вони не самотні.

"Мені 27 років, і я ніколи ні з ким не зустрічалася, я ніколи нікого не цілувала. Я ніколи не мала фізичних відносин ні в якій формі. Мене приваблюють чоловіки", - сказала вона. Тепер це відео стало дуже популярним в Тікток. "Навіть близько... ніколи. Жодного разу".

Емілі, яка була натхненна створенням відео після того, як побачила, що інша жінка приблизно її віку сказала те ж саме: "Я просто хотіла сказати це, тому що, чесно кажучи, я думала, що нас не так багато".

Пост Емілі
Пост Емілі

"І мені б хотілося дізнатися більше. Так що, якщо є ще чоловіки або жінки, близькі до цього віку, і це просто дивно для світу, я б хотіла знати, чи існуєте ви", - додала вона. "І я хочу, щоб ви знали, що я існую і що ми не одні!".

З тих пір, як Емілі зробила сміливе визнання, відео лайкнули майже 250 000 чоловік, і її засипали коментарями зі схожим досвідом.

"Я розплакалася, дивлячись на це, мені 27, і я така ж. Я завжди відчувала, що зі мною щось не так, поки не побачила людей, що знімають ці відео", "у мене з'явився перший хлопець в 33 роки, а через місяць я виходжу заміж. Я все чекала хлопця, який хотів познайомитися зі мною, і нарешті знайшла його!". "Я збентежений, але уповноважений робити те ж саме. 33 тут і те ж саме, радий знати, що я не самотній", "мені було 28 років. Ніякої релігійної причини, просто цього ніколи не було. Познайомилася з моїм тепер уже чоловіком через спільних друзів".

Нагадаємо, що котик, якого вважали хворим, виявився котом-перевертнем.
Як раніше повідомляв портал "Українці", жінка з величезним ротом проковтнула велику картоплю фрі з Макдональдс за раз.