Одна з найсексуальніших артисток українського шоу-бізнесу, модель і актриса, а також солістка групи "NikitA" Даша Астаф'єва поділилася гарячими знімками. Співачка одягла відверту сукню в обтяжку, показавши соковиті форми, і представила лінійку сонцезахисних засобів.

Відповідними фотографіями Даша Астаф'єва поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Відома співачка одягла ефектне світле плаття, яке зайвий раз підкреслило її соковиті достоїнства. Даша стала обличчям сонцезахисних засобів, показавши кращий захист від UVB випромінювання.

"•за хвилину до літа Хочу всього лише переконатися, що кожен з вас обізнаний і озброєний правильною інформацією про захисні засоби) впевнена, що більшість моїх віртуальних гостей тут, знають, що означають цифри 15/30/50 після заповітних SPF ) але, як напоминалку вам і собі, залишу цю Інфо тут. SPF [ SunProtectFactor] - захист від UVB випромінювання. Цифри, які зазвичай слідують за цими заповітними літерами, вказують на кількість часу, який можна проводити в безпеці після нанесення засобу. Для розуміння свого ліміту перебування на сонці, ми множимо 15/30/50 на 5. Отримуємо відповідно свій комфортний відрізок для спілкування з природою)", - написала Даша у своїй публікації.

Фолловери Даші Астаф'євої залишили під її новою публікацією свої коментарі.

"Ви хотіли б поцілувати ніжки Полякової?", "Дашенька, незнаю які цифри ви нам нагадуєте, але від ваших 90/60/90 мутніє розуму !😍!", - пишуть фанати артистки.

Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram

Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Даша Астаф'єва похвалилася оновленою кухнею.

Як раніше повідомляв портал "Українці", співачка і модель Даша Астаф'єва постала у відвертому вигляді.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Даша Астаф'єва показала дивні знімки.