Обідаюча миша була спіймана на камеру, відкушуючи шматок високоякісної телятини в м'ясній крамниці в Manhattan Whole Foods, згідно з нині популярним відео.

Про це пише New York Post.

Хижий гризун був помічений поїдаючим сирої шматок телятини оссобукко за ціною 22,99 долара за фунт в магазині Columbus Circle, що змусило покупців верещати від страху, згідно з відео в TikTok, опублікованому покупцем в понеділок.

"Я була надзвичайно шокована. Я розмовляла з менеджером, і я говорила з м'ясником", - сказала The Post Бріттані Елліс, яка зняла кадри.

Але менеджер відмахнувся від жінки, яка побачила мишу, і це її сильно розлютило.

"По-перше, він був маленьким мишеням, чоловік над цим жартував. Менеджер сказав, що збирається довести це до корпоративного рівня але потім просто пішов і нічого не став робити, за словами скривдженої покупниці.

@definebritt

@wholefoodsofficials you doing bad guys not what I wanted to see today!!!!

♬ original sound - DefineBritt

Вона додала: "Ви не знаєте, що ще миша могла жувати. Це викликає у мене ще багато питань".

Після того, як відеозапис став вірусним і набрав понад 1,8 мільйона переглядів, представник Whole Foods повідомив The Post, що компанія дуже серйозно ставиться до інциденту.

"Ми негайно видалили і утилізували всі продукти в ящику, виконали глибоке очищення і залучили сторонню службу для ретельної перевірки. Магазин неухильно дотримувався нашого докладного протоколу і продовжує тісно співпрацювати з нашою командою з безпеки харчових продуктів", - сказала прес-секретар.

Але Елліс, яка в той час ходила по магазинах зі своєю мамою, сказала, що момент, який викликає гнів, зіпсував їй життя в магазині.

миша обідала м'ясом прямо на прилавку
миша обідала м'ясом прямо на прилавку

Вона поспішила піти звідти нічого не купивши, І сказала, що не планує повертатися.

"Я ніколи не хочу знову потрапляти в Whole Foods", - сказала вона у відео на YouTube.

У п'ятницю працівники м'ясного прилавка заявили, що не мають ні найменшого уявлення про те, як нахабний гризун потрапив на прилавок.

І покупці відразу помітили, що, у маленького гурмана був хороший смак.

"У мишки хороший смак. Він вибрав гарне м'ясо", - сказав Боббі Матоні, 37-річний аспірант, який робив покупки в магазині в п'ятницю.

Але він додав: "Які заходи безпеки ви приймаєте? У них є гроші, щоб виправити це".