Дельфіни-роботи, які важать 250 кг і поводяться так само, як їх реальні побратими, можуть бути використані, щоб покласти край турботам про добробут, оточуючим багатомільярдну індустрію неволі.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Дельфіни-роботи вартістю 18 мільйонів фунтів стерлінгів кожен, можуть замінити тварин у морських парках.

Ці 2,5-метрові створення покриті медичним силіконом. Вони можуть плавати під водою і вести себе так само, як їхні справжні колеги, навіть виконувати трюки для натовпу.

Дітище аніматронної компанії, яка створювала істот для голлівудських блокбастерів, таких як Avatar, і Anaconda, є надія, що одного разу це нововведення допоможе звільнити 3000 надрозумних ссавців, що живуть в багатомільярдному світі.

Робот-Дельфін
Робот-Дельфін

Благодійна організація PETA поділилася фотографіями неймовірно реалістичного робота Делле, плаваючого разом з дітьми на стадіоні John C. Argue Swim в Лос-Анджелесі.

Група заявила, що технологія може дозволити людям дізнатися про дельфінів.

Активістка Кетрін Салліван додала: "Наближається кінець жорстоким програмам "плавання з дельфінами"".

20 європейських країн вже заборонили або обмежили присутність тварин в цирках, але досліди з дельфінами в таких місцях, як Орландо, Флорида, щорічно приваблюють сотні тисяч туристів.

Хоча падіння доходів свідчить про те, що аудиторію відштовхують турботи про добробут.

"Дельфін, створений новозеландською фірмою Edge Innovations, може повернути цих людей", - говорить генеральний директор Уолт Конті.

Ціна в чотири рази вище, ніж вартість живих дельфінів в тематичних парках. Ходять чутки, що китайські інвестори профінансували ранні роботи над проектом, пообіцявши використовувати роботів в будь-яких нових парках, побудованих в країні.

Робот-Дельфін
Робот-Дельфін

Едж раніше сказав, що, незважаючи на високу вартість, робототехнічні дельфіни не потребують такого ж догляду та моніторингу температури та переживають своїх живих побратимів, які виживають в середньому лише 20 років у неволі порівняно з 30-50 роками в дикій природі.

Креативний директор аніматронної програми Edge Роджер Хольцберг додав: "Ідея полягає в тому, щоб дійсно створити свого роду вулицю Сезам під водою. Ці персонажі навчили покоління, як ставитися до різних аспектів людства так, як ніколи раніше не могли собі уявити. І це те, про що ми мріємо в цьому проекті".

Нагадаємо, що НАСА повідомляє, що можливо знайшла позаземне життя.
Як раніше повідомляв портал "Українці", робот-риба відправився на дослідження Маріїнської западини.