Саманта Рамсделл стала популярною в TikTok через її виключно великий рот. Вона зуміла вмістити в свій рот велику картоплю фрі з Макдональдс.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Деякі люди хороші у спорті, а інші - у навчанні. Одна жінка вміє поміщати щось у свій надзвичайно великий рот, дивуючи мільйони людей.

Саманта Рамсделл стала відомою в TikTok після того, як на початку пандемії почала стискати різні продукти харчування в роті на камеру.

Ви дійсно повинні це побачити, щоб в це повірити.

TikToker, який народився з Коннектикуту в Сполучених Штатах, зумів отримати 1,5 мільйона послідовників у додатку відео-обмін, завдяки кліпам, які ведуть полювання на найбільші та найкращі продукти харчування. Він хотів дізнатися, чи зможе Саманта їх проковтнути.

Пост Саманти
Пост Саманти

Одне конкретне відео, яке викликало великий інтерес, - це Кліп, в якому вона за один раз засовує в рот велику порцію картоплі фрі з Макдональдсу.

"О, чорт візьми. Чи можу я засудити велику картоплю фрі за один укус? Ми збираємося це з'ясувати", - каже вона в кліпі, перш ніж покласти картоплю в рот.

Люди в розділі коментарів поспішили вказати на слюні, які течуть з рота Саманти, коли вона набиває вуглеводи, але, чесно кажучи, чого ще можна очікувати від такої кількості солі?

"Ви одна їх талановитих дівчат, і коли я кажу "талановита", я маю на увазі ТАЛАНТНУ", - прокоментував один користувач, в той час як інший додав: "Боже, я навіть не помістив 10 в рот, а у вас там близько 100!".

В іншому відео свого TikTok Саманта успішно з'їла повний Chick-fil-A за один укус і з'їла одні з найбільших і кращих бутербродів в США.

Нагадаємо, що після вечірки в джакузі дівчині ампутували ногу.
Як раніше повідомляв портал "Українці", після того, як повну дівчину запросили на передодні весілля, вона стала Міс Великобританії.