Головний герой романтичного реаліті-шоу "Холостяк-11", бізнесмен з Харкова, засновник логістичної компанії, романтик Михайло Заливако поділився довгоочікуваним знімком. Він показав яскраве спільне фото з переможницею шоу Ганною Богдан і написав приємні слова під постом.

Відповідним знімком Михайло Заливако поділився на своїй сторінці в Instagram.

Всім вже напевно відомо, що у фіналі романтичного телепроекту "Холостяк" головний герой Михайло Заливако зробив свій вибір. Чоловік вибрав українську модель і турагента Анну Богдан. Фанати довго чекали, щоб дізнатися, чи залишилися разом молоді люди.

Після пост-шоу, яке відбулося на каналі "СТБ", стало відомо, що Михайло і Анна залишилися разом. Після цієї новини чоловік поділився яскравим і милим фото, на якому він тримає на колінах свою кохану.

"Я Тебе Кохаю❤️", - підписав фотографію український бізнесмен.

Фолловери героя швидко почали коментувати знімок, висловлюючи свою думку про їх пару. Багато хто виявився незадоволеним тим, що Міша і Аня залишилися разом після закінчення проекту.

"А вона тебе любить?", "Ти нас не обдуриш! По пластиці тіл і манікюру, видно, що контракт!", "Суцільне розчарування😢любові - ні", - розчаровано написали фоловери чоловіки.

Коментарі на пост Михайла Заливако в Instagram
Коментарі на пост Михайла Заливако в Instagram

Нагадаємо, що головний герой "Холостяка" Михайло Заливако показав миле фото зі своєю мамою.

Як раніше повідомляв портал " Українці", бізнесмен і герой шоу "Холостяк" Михайло Заливако показав яскраве фото в стильному вбранні.

Також портал "Українці" писав, що головний герой шоу "Холостяк" Михайло Заливако показав відео з одного з ефірів.