Жінка розповіла про те, що вона була змушена переїхати зі свого будинку, після того, як знайшла секретний підвал. Вона стала жертвою моторошних дій, які налякали всю її сім'ю.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Жінка каже, що переїхала з дому після того, як виявила моторошний підвал у своїй власності, коли натягувала килим.

Вона не знала, що в її будинку є підвал, поки не пішла замінювати килими на першому поверсі.

Жінка поділилася моментом, коли її сім'я виявила прихований люк, про який вони "ніколи не знали", після того, як виявила двері, замасковану в старій підлозі.

Фото підвалу
Фото підвалу

Вона показала набір дерев'яних сходів, які вели в підвал, де було кілька викинутих предметів, а також блок запобіжників і резервуар для води.

Її відкриття в лютому стало вірусним: понад 13 мільйонів глядачів спостерігали за неймовірним моментом, коли її сім'я виявила прихований простір.

Але через кілька місяців здається, що відкриття прихованого простору - не зовсім те, чим воно було задумано.

У новому відео жінка, яка написала на @unortunateexistence, заявила, що її сім'я залишилася в підвалі.

Фото підвалу
Фото підвалу

"З тих пір, як ми відкрили ці двері, все було по-справжньому хреново. З чого мені почати? Завжди, бл*ть, запалюю світло о третій годині ночі після цього. Моя дочка, яка спала всю ніч, більше не спить. Тоді вібрації більше не були бездоганними, як це було просто тривожне середовище. Якщо ви ще не знаєте, ми переїхали. Це л*йно було таким моторошним, що навіть не смішно. Відбувалося л*йно з фільмів жахів. У нас з хлопцем були синці в дуже дивних місцях. Досить часто траплялося, що відчували запах тухлих яєць абсолютно з нізвідки. Я нічого не могла зробити, щоб позбутися від цього запаху. Вхідні двері замикалися випадковим чином, ні мій хлопець, ні я її не замикали", - розповіла жінка.

Фото підвалу
Фото підвалу

Нагадаємо, що жінка побачила на фото з друзями привид.
Як раніше повідомляв портал "Українці", дослідники зняли загадковий силует в покинутому будинку.
Також портал "Українці" писав, що хлопець, почувши дивні звуки зняв на камеру незрозуміле.