Дідусь, хворий на рак, який втратив свідомість через те, що імовірно зламав ногу, був змушений лежати в дверях свого будинку протягом трьох годин в очікуванні машини швидкої допомоги, пише Daily Mail.

71-річний Девід Кілгаллон впав біля задніх дверей свого будинку в Батлі, Західний Йоркшир, у Великобританії під час сильного дощу в середу. Його дружина зателефонувала в службу 999, але медики зі служби швидкої допомоги Йоркшира прибули тільки о 8 вечора.

Після ще однієї години обстежень і лікування його нарешті доставили в загальний лазарет Лідса о 21:00. Син пана Кілгаллона, Мартін, сказав, що він був розлючений після того, як його батько змушений був лежати на землі протягом декількох годин, коли йому потрібна термінова допомога.

літній чоловік 3 години чекав на швидку під дощем
літній чоловік 3 години чекав на швидку під дощем

Пенсіонер був ослаблений хіміотерапією і, як вважають, зламав кістку, намагаючись пройти через чорний хід. Він впав через дверний отвір, залишивши нижню частину свого тіла на садовій доріжці.

Мартін, бізнесмен і батько п'ятьох дітей з Мірфілда, сказав, що тепер він подає офіційну скаргу.

Мартін сказав: "Мій Батько має крихкі кістки через хіміотерапію, він вийшов на вулицю, щоб забрати стовп, і коли він повернувся, він відчув, як його нога зламалася, і він впав через поріг. Йому було дуже незручно. Я знаю, що співробітники Служби 999 робили все, що могли, і парамедики були милі і вибачилися, коли прибули, але хтось з наступних ланок повинен відповісти за зволікання. Це неприйнятно. У якийсь момент ми були в такому розпачі, що я шукав в Google приватні машини швидкої допомоги. Я не думаю, що комусь потрібно чекати більше години".

літній чоловік 3 години чекав на швидку під дощем
літній чоловік 3 години чекав на швидку під дощем

Представник Йоркширської служби швидкої допомоги Nhs Trust сказав: "Нам дуже шкода чути, що сім'я пацієнта стурбована нашою реакцією на цей інцидент, і наша група по роботі з пацієнтами зможе вивчити конкретні деталі з цього приводу і безпосередньо зв'язатися з ними. Протягом останніх декількох тижнів система невідкладної та швидкої допомоги опинилася під все більшим тиском. Ми можемо підтвердити, що цей екстрений виклик був отриманий в особливо завантажений період в середу, і ми зробили все можливе, щоб якомога швидше зв'язатися з усіма пацієнтами, які потребували нашої допомоги. Всі дзвінки класифікуються залежно від характеру хвороби або травми пацієнта, і дзвінки, що знаходяться в небезпечному для життя стані, завжди мають пріоритет. Для багатьох пацієнтів наш процес часто включає в себе зворотний дзвінок від лікаря для оцінки їх стану і перевірки будь-яких змін або погіршення. Ми бажаємо цьому пацієнту успіхів в одужанні і хочемо запевнити представників громадськості в тому, що нашим пріоритетом є надання безпечних, оперативних і високоякісних послуг жителям Йоркшира".