Батьки розійшлися в думках з приводу навчальної книги під назвою "Куди відправився віллі", призначеної для навчання дітей тому, звідки беруться діти.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Багато батьків вважають, що ця книга - неприйнятна. Хоча знаходяться такі люди, які знаходять це досить пізнавальним.

Справедливо сказати, що розмова з дітьми про "птахів і бджіл" повинен бути одним з найбільш незручних моментів у вихованні дітей.

Але в той час як деякі батьки щасливі відверто розповідати своїм дітям про те, звідки беруться діти, інші здригаються при одній думці про те, що їм доводиться обговорювати це - як люди виробляють потомство.

Таким чином, ви можете зрозуміти, чому вони можуть звернутися до інших ресурсів, таких як інформаційні програми і навіть книги, щоб врятуватися від красномовних дискусій.

Тим не менш, батьки розділилися через надзвичайно чесну дитячу книгу, в якій все це пояснюється завдяки своєму головному герою Віллі, який виконує дуже цікаву роль.

"Куди пішов віллі: велика історія маленького сперматозоїда" - це навчальна книга про сперматозоїда на ім'я Віллі, який живе в містері Брауні і бореться з 300 мільйонами інших сперматозоїдів за цінну яйцеклітину.

Фото книги
Фото книги

Одна мама викликала дебати в Інтернеті після того, як вона вийшла в групу Facebook Family Lowdown Tips & Ideas, щоб поділитися своїм несхвалом з приводу книги, призначеної для дітей від п'яти до семи років.

"Подумала, що куплю доньці нову книгу, і натрапила на це... в дитячій зоні", - написала вона. "Ми задовольнялися казками Паддінгтона на ніч, не хвилюйтеся".

"Боже мій, дійсно книжка з картинками, яка інформує про біологію та анатомію в здоровій формі !? І в дитячому розділі теж? !! Куди йде світ !! Як сміють ці діти дізнаватися про своє власне тіло і функції, якими вони володіють? Господи, помилуй їх душі", - відповіла одна мама, яка повністю не погодилася.

"Моїм дітям подобається ця книга - У мене проблема з тим, що сперму називають віллі, але, цільова аудиторія приймає!", "Чому? Тільки чому ?!",- залишають відгуки люди.

Нагадаємо, що дівчина втекла з операційної, щоб попрощатися з матір'ю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали дітей-альбіносів.