Українська актриса Ксенія Мішина поділилася цікавим постом у соцмережі. Вона торкнулася дуже важливі теми і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Вірність vs довіра як ви думаєте чи можуть існувати дві цих якості окремо один від одного? Що з'являється на початку? Довіра, яку як кредит видає кожен партнер своєму супутнику? Або все таки вірність, яку потрібно довести або навіть спростувати можливість зради і на підставі цього виникає довіра? Як виникає цей механізм - ревнощі? У які моменти це наш захист від розчарувань, а в які просто егоїзм і маніпуляція? Мене цікавить глибинна природа цих почуттів. Чому у одних це виникає на порожньому місці, там де і поготів немає ніякої загрози? А в деяких парах є така тотальна довіра, що легкий флірт з іншими (безпечними, тими кому довіряєш в принципі) сприймається партнерами, як харизма, доброзичливість, товариськість", - підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Ксенія заговорила про довіру, що це дуже важливо у відносинах і не тільки.

"Я знаю такі пари, в яких довіра - це така база, основа, яку не потрібно щоразу перевіряти на міцність. Вона є незримо в кожному вчинку. Я відчуваю її, як повагу. Якщо я поважаю свого партнера по бізнесу і у нас сталася ситуація, в якій ми чогось не дорахувалися, мені не прийде в голову відразу звинувачувати його в крадіжці. Спочатку ми переберемо всі зовнішні причини і до останнього я буду шукати таке пояснення, яке залишить честь мого партнера в порядку. Але чому в парах часто відбувається по-іншому?", - звернулася до публіки знаменитість.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної


Користувачі в соціальній мережі не обділили увагою телезірку і залишили чимало коментарів.
"Що Еллерт знову накоїв?", "ВИС Сашею вже не разом???", - пишуть відгуки фоловери зірки.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що Ксенія Мішина заговорила про життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ксенія Мішина показала свій новий вигляд.