У соціальній мережі оприлюднили знімок за участю знаменитої російської і радянської артистки, легендарної співачкою, дружиною Максима Галкіна Алли Борисівни Пугачової. Знаменитість можна побачити в закладі зі своєю близькою людиною, яка її обіймає.

Відповідну публікацію Алла Пугачова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Успішність людини потрібно визначати за кількістю його друзів - чим більше він досягає успіху, тим у нього більше приятелів. 😍 ✌ ️", - підписаний знімок на фан-сторінці Алли Пугачової.

Численна публіка, підписана на фан-аккаунт знаменитої співачки, досягла позначки в півмільйона чоловік. Фанати щодня чекають нових публікацій за участю своєї улюблениці. Фоловвери активно коментують кожну публікацію за участю Алли Борисівни, і ця - не стала винятком.

"Чоловіка собі знайшла.Цей більше їй підходить, ніж синок.", "Засіла б вдома, то і друзі забули б", " головне бути хорошою людиною,Не важливо з яким статусом, тоді і поруч з тобою багато хороших людей.Але справжніх друзів не може бути багато..тут жорсткий відбір..як і чоловіків.Інакше вони перетворюються в знайомих.", "О, так, приятелі - це вірні супутники успіху)) тільки до друзів це не має відношення)", "а якщо не успішний, виходить нікому ге потрібен??? Дурниця якась😏", "що то я не пам'ятаю щоб у А. Б. було багато друзів по життю! Що то до старості вона стала забувати багато....", - залишають коментарі фоловери фан-сторінки Алли Пугачової.

Коментарі на пост з фан-сторінки Алли Пугачової в Instagram
Коментарі на пост з фан-сторінки Алли Пугачової в Instagram

Коментарі на пост з фан-сторінки Алли Пугачової в Instagram
Коментарі на пост з фан-сторінки Алли Пугачової в Instagram

Нагадаємо, що Алла Пугачова отримала порцію критики на свою адресу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Максим Галкін показав свою дружину і підростаючого сина.

Також портал "Українці" писав, що вигляд Алли Пугачової знатно здивував фанатів.