У Міністерстві оборони України зазначають, що в умовах сучасної війни лише певна частина військовослужбовців може бути безпосередньо на лінії фронту.

Решта залучені до виконання широкого спектру підтримуючих та допоміжних завдань, серед яких логістика, розвідувальна діяльність, медичне забезпечення та реабілітація військових, інформує Financial Times.

ЗСУ, фото з вільних джерел
ЗСУ, фото з вільних джерел

Також було розкрито плани української влади щодо мобілізації додаткових бійців для підтримки військових потреб та заміни виснажених захисників на передовій.

"Логістика, розвідка, забезпечення, планування, командування, операції некінетичного впливу, розробка й модифікація та ремонт озброєння, лікування та реабілітація військових, підготовка та перепідготовка, інформаційний супровід та багато всього іншого — це небойові задачі, без яких сучасна війна не є можливою", — зазначили в Міноборони.

ЗСУ показали захоплюючу роботу норвезьских гаубиць
ЗСУ показали захоплюючу роботу норвезьских гаубиць

У контексті законопроекту про мобілізацію, який зараз обговорюється у Верховній Раді України, Соломія Бобровська, народна депутатка та членкиня Комітету з питань безпеки, оборони та розвідки, поділилася інформацією про поточний етап розгляду правок до документу.

Очікується, що навесні цього року Рада завершить роботу над мобілізаційним законопроєктом, причому народний депутат Олександр Федієнко уточнив, що парламент почне розглядати документ уже цієї весни.