З 1 числа наступного місяця Україна стане свідком значних змін у розрахунках пенсій, пов'язаних із березневою індексацією та майбутнім зростанням мінімальної заробітної плати.

Хоча березнева індексація вже відбулася, українці можуть очікувати на перерахунок виплат у квітні. Так, це пов'язано з підвищенням мінімальної заробітної плати.

Як повідомляє видання «telegraf», з 1 квітня мінімальну заробітну плату в Україні планують підвищити з 7 до 8 тисяч гривень. Саме через це мінімальна пенсія збільшиться із 2840 до 3200 гривень.

Пенсіонери: скрін з відео
Пенсіонери: скрін з відео

Це підвищення виплат стосується українців віком 65 років та старше, які мають необхідний стаж роботи. Відповідно до закону такі пенсіонери мають право на отримання 40% виплат від мінімальної заробітної плати.

Окрім цього, як зазначається, після березневої індексації пенсійні виплати зросли від 100 до 3000 тисяч гривень. Пенсіонерам, які отримують мінімальну виплату, додатково має бути призначена доплата у розмірі 364 гривень.

Нагадаємо, великі зміни з 1 квітня: українців уже готують – податки будуть шалені

Раніше «Українці» писали, газ і світло будуть дорожчими: українцям назвали суми та терміни

Як повідомляли «Українці», пенсіонери затамували подих: кого торкнулася індексація пенсій у березні і як змінилися виплати