Уряд України оголосив про весняну індексацію пенсійних виплат із початку березня. Це коригування спрямоване на збільшення розмірів пенсій для значної частини пенсіонерів, надання додаткової фінансової підтримки різним групам.

Подробиці березневої індексації:

Дата початку: збільшення пенсійних виплат розпочнеться у березні.

Бенефіціари: очікується, що близько 10,2 мільйонів пенсіонерів отримають вигоду від цієї індексації.

Збільшення суми: пенсіонерам, які мають право на отримання пенсії, буде збільшено суму від 100 до 1500 гривень понад базову пенсію.

Групи, які мають право на березневе підвищення:

Загальні пенсіонери: 9,5 мільйона пенсіонерів, які отримують пенсію на загальних підставах.

Пенсіонери правоохоронних органів: 596 тисяч пенсіонерів правоохоронних органів.

Одержувачі пенсій з інвалідності: 97,8 тис. осіб отримують пенсію з інвалідності.

Конкретні професійні групи: сюди входять 20 800 науковців, державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування.

Квітневе підвищення:

Крім березневої індексації, на квітень заплановано подальше підвищення, орієнтоване на пенсіонерів, які досі є частиною робочої сили.

Пенсіонери: скрін з відео
Пенсіонери: скрін з відео

Пенсіонери, що працюють: близько 654 000 працюючих пенсіонерів отримають можливість автоматичного перерахунку пенсії з урахуванням оновленого страхового стажу.

Важливі нотатки:

Автоматичний перерахунок: для працюючих пенсіонерів перерахунок буде автоматичним, що відображатиме їхній внесок до страхового фонду.

Етап реалізації: підвищення пенсій не застосовуватиметься однаково до всіх одержувачів, які мають на це право, відразу, а буде введено, починаючи з березня.

Ця ініціатива відображає зусилля уряду щодо коригування пенсійних виплат відповідно до економічних умов та інфляції, прагнучи забезпечити кращу фінансову підтримку літньому населенню.

Пенсіонерам рекомендується бути в курсі цих змін та того, як вони будуть реалізовані, щоб зрозуміти вплив на їхні щомісячні пенсійні виплати.

Нагадаємо, скільки років виходять на пенсію в Європі і який її розмір: українцям краще сісти.

Раніше «Українці» писали, українцям за кордоном хочуть платити гроші, щоб вони повернулися додому

Як повідомляли «Українці», стосується всіх власників банківських карток: названо ліміти зняття готівки – важливо знати кожному