Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки не схвалив положення законопроекту про мобілізацію, пов'язане із впровадженням електронних повісток до суду.

Про це в інтерв'ю поділився народний депутат від партії "Слуга народу" Федір Вениславський, повідомляє "liga.net".

За словами Вениславського, законопроект зберігає за призовниками можливість реєструватися в електронному кабінеті як право, а не обов'язок. Він наголосив, що українці за кордоном, як і раніше, мають можливість використовувати електронний кабінет для дистанційного оновлення даних без необхідності фізичного в'їзду в Україну.

Спрямованість цього становища особливо актуальна таких осіб, як студенти, які навчаються там, або чоловіки, які залишили країну на початок повномасштабної війни.

Військовий квиток: скрін із мережі
Військовий квиток: скрін із мережі

Незважаючи на впровадження електронних варіантів, традиційні методи вручення повісток, будь то в паперовій формі, за допомогою відеозапису або іншими способами, як і раніше, будуть доступні.

"Всі інші способи вручення повісток залишаються тими самими. У паперовому вигляді, вручення під відеофіксацію або іншими шляхами за умови фіксації, що людина її отримала", - сказав нардеп.

Важливо відзначити, що будь-яка форма вручення має бути документально підтверджена, щоб підтвердити, що особа отримала повістку.

Нагадаємо, скандальний закон про мобілізацію: чи діятиме відстрочка, яку давали раніше

Раніше «Українці» писали, українці за кордоном зблідли: хочуть позбавляти прав – жорстка позиція МЗС

Як повідомляли «Українці», скільки пенсіонерів в Україні виживають на копійки: статистика викликає сльози