Державний Ощадбанк опинився під обвинуваченням у вилученні коштів з рахунків своїх померлих клієнтів. Плата за обслуговування рахунку стягується, незалежно від статусу клієнта - чи живий він, чи вже покійний. Такий підхід викликав критику та питання.

У листуванні між родичем покійного клієнта та прес-службою банку, родич звинуватив Ощадбанк у вилученні грошей із рахунку покійної особи. У своєму зверненні він висловив здивування тим, що банк стягує комісію за обслуговування неактивних рахунків у розмірі 100 гривень, коли людина вже не жива.

"Коли Ощадбанк перестане красти гроші померлих?.. Звідки у тарифах Ощадбанку з'явилась комісія за обслуговування неактивних рахунків у розмірі 100 грн? Людина помирає, рахунок не активний", - звернувся до банку родич померлого клієнта.

Представники Ощадбанку уточнили, що списання коштів із рахунку покійного клієнта є законним за певних умов. Комісія за обслуговування рахунку починає стягуватися, якщо протягом року не зафіксовано жодних фінансових операцій на картці клієнта та відсутні видатки.

Ощадбанк
Ощадбанк

Відзначено, що ці умови визначені у Договорі комплексного банківського обслуговування (ДКБО), який клієнти обов'язково підписують при відкритті рахунку. Банк запевнив, що комісія за неактивний рахунок не стягується.

Щодо рахунку покійного клієнта, його спадкоємець повинен повідомити банк про смерть власника рахунку. Проте, у випадку, коли спадкоємець не володіє інформацією про те, в яких банках були рахунки покійної особи, він може звернутися до нотаріуса, який подасть запити в банки на розшук рахунків та вкладів померлого клієнта.