Депутат від партії "Слуга народу" Сергій Нагорняк наголосив на важливості проведення справедливої ​​мобілізаційної роботи із залученням усіх верств населення, у тому числі депутатів парламенту. Нагорняк наголосив на потребі суспільства у справедливості та підкреслив відповідальність уряду за її забезпечення.

Нагорняк зазначив, що тисячі сімей з нетерпінням чекають на повернення своїх близьких з передової, висловивши невдоволення тими, хто не бере активної участі у захисті країни. Він відзначив значне скорочення кількості волонтерів і закликав вжити мотиваційних заходів, у тому числі фінансових стимулів, щоб спонукати більше людей приєднатися до мобілізаційних зусиль.

Крім мотивації населення, Нагорняк запропонував мобілізувати військових пенсіонерів, багато з яких молоді та енергійні. Він наголосив, що вкрай важливо, щоб кожен, від вищих чиновників до сільських старост і депутатів, зробив свій внесок у захист країни. Нагорняк наголосив, що цей заклик до дії стосується і відставних силовиків, таких як прокурори, судді та народні депутати.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

"Люди повинні побачити, що захищати країну мають усі – від вищих чиновників до сільських голів та депутатів. Це стосується і пенсіонерів силових структур, які вміють поводитися зі зброєю і зазвичай рано йдуть на пенсію. Прокурори, судді, народні депутати – усі мають мобілізуватися", - Заявив Нагорняк, як пише видання «clutch».

Підтримуючи цю думку, його колега Галина Третьякова поділилася даними про військових пенсіонерів, які потенційно можуть продовжити службу через вік.

Голова комітету із соціальної політики та захисту прав ветеранів надала інформацію, згідно з якою нині в Україні служать 21 тисяча військових пенсіонерів віком до 60 років, а 156 тисяч - пенсіонери і не роблять активного внеску на користь держави.

Нагадаємо, доведеться розщедритися: у МВС нові правила отримання прав водія

Раніше «Українці» писали скасування пенсійних виплат: найважливіше попередження для пенсіонерів

Як повідомляли «Українці», як швидко прогріти авто навіть у сильні морози: ефективні секрети для водіїв