В Україні пенсійні виплати можуть бути тимчасово припинені або скасовані за різних обставин, передбачених законодавством.

Відповідну публікацію розмістили на сайті «ТСН»

До таких причин належать смерть пенсіонера, постійний переїзд за кордон, виявлення недостовірних документів при оформленні пенсії, півроку бездіяльності на рахунках пенсіонера, ненадходження коштів через "Укрпошту", невизнання громадянина інвалідом та повернення на роботу пенсіонера, який вийшов на пенсію після вислуги років.

Для відновлення пенсійних виплат пенсіонеру необхідно подати до Пенсійного фонду офіційну заяву із зазначенням причин скасування виплати. Якщо є зміни, що впливають на пенсійні виплати, наприклад, додатковий стаж, про них необхідно повідомити та задокументувати. Розгляд заявки зазвичай триває до 10 днів.

У певних випадках пенсіонерам може знадобитися пройти ідентифікацію, яку можна пройти онлайн чи офлайн. У період військового стану в Україні та три місяці після його призупинення або скасування пенсіонери, які вимушені виїхати за кордон, можуть надіслати документи поштою.

До заяви має бути додана копія документа про тимчасовий захист або статус біженця, завірена уповноваженими особами, наприклад, Посольством України.

Нагадаємо, "запахне навесні": українців порадували розкішною погодою – прогноз на тиждень

Раніше «Українці» писали, середні пенсії 8 тисяч: Пенсійний фонд заявив, на кого чекають потужні надбавки

Як повідомляли «Українці», пенсіонерам можуть перестати приходити виплати: чиї пенсії "під ударом" і чому