Директор Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) Вільям Бернс висловив думку, що поточний, 2024 рік, поставить перед Україною серйозні проблеми.

"Цей рік, ймовірно, буде важким на полі бою в Україні, випробуванням на витривалість, наслідки якого виходитимуть далеко за межі героїчної боротьби країни за збереження своєї свободи та незалежності", - заявив глава ЦРУ.

Бернс наголосив на необхідності того, щоб українська армія продемонструвала Путіну, що час не на його боці. Він зазначив, що Путін вважає, що час працює на його користь, і наголосив на зусиллях Кремля щодо відродження оборонного виробництва за допомогою Китаю, а також щодо отримання зброї та боєприпасів з Ірану та Північної Кореї.

Бернс наголосив, що метою України має бути подолання зарозумілості Путіна та демонстрація високої ціни продовження конфлікту для Росії. Це передбачає досягнення прогресу на передовій, а також досягнення стійких успіхів у Чорному морі.

"Завдання України полягає в тому, щоб подолати зарозумілість Путіна і продемонструвати високу ціну для Росії продовження конфлікту, не тільки досягаючи прогресу на передовій, а й завдаючи глибших ударів по них і досягаючи стабільних успіхів у Чорному морі", - зазначив Бернс для колонки "foreignaffairs".

Директор ЦРУ припустив, що Путін може посилити залякування за допомогою ядерної зброї і, визнаючи можливість ескалації, Бернс дійшов висновку, що було б безглуздо боятися такого розвитку подій.

Бернс також зазначив, що припинення допомоги Україні було б стратегічною помилкою США. Він стверджував, що Росія вже програла війну у багатьох аспектах, пославшись на значні втрати в особовому складі та військовій техніці. На думку Бернса, Росія ще не наблизилася до досягнення своєї мети – захоплення Києва та завоювання України.

Нагадаємо, індексацію пенсій у 2024 році можуть не провести: пенсіонери схопилися за голови – "це жорстоко"

Раніше «Українці» писали, Ігор Кондратюк заявив, що Віталій Козловський зник: більше не видно у лавах ВСУ

Як повідомляли «Українці», на українців, які втекли від війни за кордон, чекає неприємний "сюрприз": що їм готує доля