Українські пенсіонери, які успадкували нерухомість, як і раніше, можуть мати право на субсидії, йдеться в роз'ясненні Пенсійного фонду України (ПФУ).

Щоб претендувати на субсидії, фізичні особи, особливо пенсіонери, які успадковують нерухомість, мають відповідати певним критеріям.

Якщо людина, у тому числі пенсіонер, володіє лише одним житловим приміщенням, вона все одно може мати право на субсидію. Проте є певні умови. Пенсіонери можуть отримувати субсидію доти, доки вони не здають в оренду успадковане майно та не отримують додаткових доходів, пов'язаних з нерухомістю.

Субсидії для українців
Субсидії для українців

Для підтвердження відсутності доходів від успадкованого нерухомого майна фізичним особам необхідно надати акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, як зазначено у пункті 14 Положення про призначення субсидії.

Це роз'яснення спрямоване на вирішення проблем та надання рекомендацій щодо права пенсіонерів на субсидії у контексті спадкування майна.

Нагадаємо, де в Україні найбільші пенсії та скільки отримують працюючі пенсіонери: ПФУ розкрив карти

Раніше «Українці» писали, відріжуть від світла, газу та води: українців "закошмарять" за борги з комуналки. І це під час війни

Як повідомляли «Українці», частину пенсіонерів повністю звільнили від сплати комуналки: кого внесли до списку