За даними The Wall Street Journal, якщо фінансова та військова допомога від США та Європи не надійде найближчим часом, Україна ризикує вичерпати кошти протягом наступних кількох місяців.

Відповідну публікацію розмістили на сайті "expert"

За такого сценарію київський уряд може бути змушений вжити рішучих економічних заходів, включаючи затримку виплати зарплат і вдатися до друкування грошей – стратегія, що призвела до економічного колапсу в таких країнах, як Венесуела.

За оцінками економістів та українських чиновників, без допомоги США та Європи країна зіштовхнеться із значним фінансовим дефіцитом у розмірі понад 40 мільярдів доларів наступного року. Очікувана фінансова підтримка з боку США та ЄС, яка мала покрити близько 30 мільярдів доларів цього дефіциту, зіткнулася із затримками через внутрішні конфлікти у Вашингтоні та Брюсселі.

Обіцянки про фінансову та військову підтримку на мільярди доларів з боку основних фінансових партнерів України – США та Євросоюзу – залишаються невиконаними у критичний момент. Ці кошти мають вирішальне значення для підтримки діяльності уряду, включаючи фінансування зарплат, пенсій та субсидій населенню.

Київ може тимчасово пом'якшити ситуацію, відстрочивши виплату зарплат, збільшивши запозичення у вітчизняних банків та інвесторів, але, зрештою, він може бути змушений вдатися до друкування грошей – стратегії, відомої своєю здатністю сприяти економічній кризі, як це видно на прикладі Венесуели.

Нагадаємо, могутній удар по кишені: які продукти дорожчатимуть і до чого готуватися

Раніше «Українці» повідомляли, нардепам підвищили зарплати, доки звичайний народ збирає копійки: скільки отримуватимуть наші "слуги"

Як повідомляли «Українці», пенсіонерам гордо заявили, наскільки виросли виплати для простого народу: чи так це і що кажуть українці