Три роки тому Олег Винник був сенсацією української поп-музики, стрімко підіймаючись у музичних чартах та набуваючи величезної популярності.

Незважаючи на те, що його порівнювали із визнаними зірками, стрімкий зліт Винника перевершив усі очікування. Однак, на подив багатьох, після 24 лютого він зник з поля зору громадськості та інформаційного простору.

Серед шанувальників виникли припущення про його місцезнаходження, а згодом його адвокат повідомив, що артист нібито перебуває на лікуванні у німецькій лікарні та не повернеться до України. Спочатку передбачалося, що Винник може повернутись після недовгої відсутності, але минуло два роки, а його повернення не відбулося.

Тривала відсутність далася взнаки на кар'єрі Винника. Його продюсер розірвав контракт, намагаючись позбавити його права виконувати свої пісні. Більше того, організувати успішне повернення непросто з огляду на суттєве зрушення на думку глядачів про нього.

Олег Винник: скрін із мережі
Олег Винник: скрін із мережі

Колеги, зокрема Ель Кравчук, поділилися подробицями про звільнення Винника. Кравчук розповів, що він вивіз з України кілька мільйонів євро, наголосивши, що Винник до свого українського прориву зробив успішну кар'єру в Німеччині.

Кравчук припустив, що Винник може повернутися до виступів на німецькій сцені, де він зробив успішну кар'єру, перш ніж вирішив попрацювати кілька років у Києві та згодом після виборів вивіз мільйони євро до Європи.

"БАГАТО РОКІВ ВІН ПРАЦЮВАВ У НІМЕЧЧИНІ ДО ТОГО, ЯК З’ЯВИВСЯ В КИЄВІ. ВЖЕ ТАМ БУЛА КАР’ЄРА, СПІВАВ У ТЕАТРАХ. МАБУТЬ, ВІН ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО ЦЬОГО, КОЛИ ВІН ВИСТУПАВ НА НІМЕЦЬКІЙ СЦЕНІ РАНІШЕ. І ЖИТИМЕ, ЯК ЖИВ ДО ТОГО, ЯК ВИРІШИВ КІЛЬКА РОКІВ У КИЄВІ ПОПРАЦЮВАТИ І КІЛЬКА МІЛЬЙОНІВ ЄВРО ВИВЕЗТИ ДО ЄВРОПИ ПІСЛЯ ВИБОРІВ. І ВСЕ. БУДЕ ЦІКАВО, КОЛИ ДІЗНАЮТЬСЯ, СКІЛЬКИ ВІН ЗАРОБИВ. НІХТО ТАМ НЕ ВИГРАВ, АЛЕ ГРОШІ ЗАПЛАТИЛИ", - розповів Кравчук в інтерв'ю, як повідомляє «sensatsiya».

Нагадаємо, Тіна Кароль у роздертій сукні блиснула прихованими місцями: "Нехай мене судять усі"

Раніше «Українці» повідомляли, названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?

Як повідомляли «Українці», Леся Нікітюк у зухвалому міні ледь не втратила груди: її "кокоси" затьмарили всі навколо