Війська Росії мають намір зібрати останні боєздатні сили, щоб спробувати перехопити ініціативу у ЗСУ на півдні України. Вони перекидають великі сили на південний фронт та готуються до наступу на Миколаївському та Запорізькому напрямках. Українська армія знає про плани окупантів та прийме бій. Загарбники не мають сил, щоб зробити більше одного ривка, тому ситуація вирішиться найближчим часом. Про це заявив військовий експерт Сергій Кузан.

В ефірі радіо НВ він розповів, що росіяни перекидають великі сили на південь України. Такі плани вказують на їхні спроби зламати ситуацію на південному фронті на свою користь. Окупанти можуть піти у наступ на Запорізькому та Миколаївському напрямках.

"По всьому півдні, я думаю, ми ще спостерігатимемо спроби російського наступу, тому що перекидаються великі підрозділи десантних військ. Десь приблизно 14 БТГ, тобто це 8,5 тисячі саме десантних військ, і буде доведено до 10-11 ( тисяч). Це говорить про те, що росіяни спробують переламати ситуацію в цілому на півдні. Йдеться про Запоріжжя та Миколаївський напрямок", - вважає Кузан.

Згідно з його прогнозом, сил оборони України, яким відомо про плани ворога, очікують великі бої з військами РФ. Противник перекидає свої сили і на Запорізькому напрямі, бо бачить, що втрачає ініціативу.

"Нам ще чекають великі бої, але наше командування відоме ці плани противника, і ЗСУ готуються прийняти ворога. А на Запорізькому напрямку, крім того, перекидають додаткові танкові підрозділи, тому що на півночі росіяни бачать, що інакше вони втрачають ініціативу", - сказав експерт.