26-річна Брук Евелін Лукас з Перта, Австралія, сказала, що вона так відчайдушно хотіла виспатися, що відчула розслаблення і полегшення коли отруїла її сина в грудні 2018 року, пише The Sun.

Мама вилила відбілювач в трубочки для годування свого хлопчика, щоб вона могла добре виспатися. Хлопчик, який зараз перебуває під опікою його бабусі і дідуся, народився на 14 тижнів раніше терміну і страждає від хвороби П'єра Робена, та вимагає постійного догляду, їжі і дихання через трубку.

Мати підливала новонародженому синові відбілювач
Мати підливала новонародженому синові відбілювач

Він залишався в лікарні до 24 грудня 2018 року, коли його виписали на піклування матері, яка назвала його різдвяним дивом. Але нещодавно Верховний суд почув, що лише через п'ять днів пані Лукас нібито намагалася отруїти свого сина у відчайдушній спробі змусити його заспокоїтися і заснути.

Вона розповіла поліції, як маленький хлопчик лежав у своєму ліжку вдома і плакав, коли вона пішла в найближчу пральню за пляшкою відбілювача Exit Mold. Потім 26-річна жінка додала очищаючу хімічну речовину в їжу свого сина – крапельно закачавши цю речовину прямо йому в шлунок.

Як повідомляє 7news, прокурори кажуть, що потім вона сиділа і спостерігала за тим, як сильно рвало її 13-місячного сина і тим, як він бився в припадках, поки в кінці кінців не подзвонила в службу екстреної допомоги, спочатку заявивши, що ця дія була здійснена старшою сестрою хлопчика.

Мати підливала новонародженому синові відбілювач
Мати підливала новонародженому синові відбілювач

Потім Вільяма терміново доставили в дитячу лікарню Перта, де його вирвало ще 10-12 разів в машині швидкої допомоги, коли він боровся за своє життя. Але якимось дивом хоробрий малюк вижив і провів ще 17 тижнів на одужанні, перш ніж його виписали.

Тим часом, охоплена почуттям провини, мати здалася через два тижні, зізнавшись в отруєнні дитини. Після ретельного розслідування вона прийшла до суду, чекаючи вироку. Очікується, що вирок 26-річній горе-матері буде винесено 22 жовтня.