Популярна і талановита українська співачка, "суперблондинка", мати двох дочок, відома, як "королева" шоу-бізнесу, скандальна Оля Полякова поділилася знімками в соціальній мережі. Вона постала перед публікою у відвертому вигляді.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"ATTENTION! Мої дорогі люди! Вже завтра настане довгоочікуваний день Х! Всі готові почути мою нову пісню "Доросла дівчинка"? Прямо зараз, разом з вами, я починаю зворотний відлік до прем'єри і дуже розраховую на вашу підтримку. Підключайтеся на прямі ефіри з самого ранку, п'ятниця обіцяє бути насиченою! #ОляПолякова #ПРЕМ'ЄРА #ВзрослаяДевочка", - підписала публікацію успішна українська співачка.

Багатомільйонна аудиторія, яка стежить за особистим життя і кар'єрними сходами зірки, підписана на її сторінку в соцмережі. Шанувальники активно коментують кожну публікацію за участю співачки, і ця – не стала винятком з правил.

"На музичних майданчиках о 00: 00 з'явиться?", "О якраз, на улюблених програмах", "готові королева наша, з нетерпінням буду чекати", " ви найкраща! Обожнюємо вас", " Ольга, я з Росії, але стежу за українською естрадою. Ви маєте рацію щодо Меладзе, хоча я їх творчість дуже люблю, але це не пояснює їх поведінки. Адекватні люди все розуміють. Україна", - залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що скандальна Оля Полякова здивувала публіку ніжним образом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова публічно звернулася до Валерія Меладзе.

Також портал "Українці" писав, що Оля Полякова показала свою молодшу дочку.