Коли людина, яка кілька років боролася з раком, перебувала в останніх днях свого життя, фельдшери вирішили здійснити його останнє бажання.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Смертельно хворому чоловікові, який не бачив дружину кілька місяців, виповнилося його передсмертне бажання, коли медики відвезли його в її будинок престарілих на останній візит.

Денні Роуленд був доставлений в лікарню, щоб відрегулювати його Медичне обладнання, коли медики почули, як він говорив про свою дружину Ширлі.

Денні, який довгий час боровся з раком, планував провести свої останні дні вдома зі своєю сім'єю.

За даними служби швидкої допомоги Квінсленда, Денні прийняв телефонний дзвінок з Ширлі кілька місяців тому, і це був його останній контакт з любов'ю всього його життя.

У заяві Служби говориться: "Зіткнувшись з кінцем своєї битви з раком, мужній Денні втішився тим, що їде на своїх умовах - у власному будинку в Торбанлеа в оточенні сім'ї однак однієї деталі не вистачало, так як його дружина Ширлі отримувала допомогу в сусідньому будинку престарілих".

Пара
Пара

Але коли працівники швидкої допомоги почули, як Денні ніжно говорить про свою дружину, вони вирішили допомогти їм возз'єднатися для останнього прощання.

Коли вони дісталися до будинку престарілих, Денні відвели в кімнату, щоб побачити Ширлі. Пара, лежачи на лікарняних ліжках, разом трималася за руки.

Лише через кілька днів Денні зробив останній подих, "втішений спогадами про те, як тримав дружину за руку і обіцянкою, що його любов триватиме вічно".

Нагадаємо, що у мережі розповіли, як дівчина вийшла заміж за дельфіна.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені виявили доісторичну людину без щелепи.