Знаменита українська співачка, народна артистка, продюсер і композитор Наталія Могилевська поділилася відеороликом у соціальній мережі. Вона показала свій новий образ і звернулася до публіки з цікавою пропозицією.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Друзі, потрібна допомога Я не знаю, кому подарувати відпочинок на двох в Туреччині, новенький iPhone 12 Pro і ще дрібні приємності але це можеш бути саме Ти! Ось тут проходить вся активність @mogilevska _ _ natali1 ‼Тільки не забудь зібрати всі 89 друзів у себе ☺ Більш детально розповім в сторіс, слідкуйте Люблю", - підписала відеоролик українська артистка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку легендарної співачки, з особливим інтересом спостерігає за всіма публікаціями своєї улюблениці. Фолловери активно коментують кожну публікацію Наталії, і ця - не стала винятком з правил.

"Я, вас дуже люблю і поважаю, краще, візьміть ці гроші і пожертвуйте діткам", " підписалася!", "Мені", "зрозуміла, що в 50 років життя тільки починається))) Так чому не спробувати зловити ще й удачу.", "бурхливі оплодиски!", "Наталка, обов'язково приймаю участь. А раптом пощастить. Все наше життя-гра", "коли жили в Україні дуже подобалися Ваші пісні, зараз слухаємо старі диски і ностальгія повертається .Успіхів Вам у творчості", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що відома співачка Наталія Могилевська звернулася до шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська показала себе без макіяжу.

Також портал "Українці" писав, що артистка Наталія Могилевська розповіла, з якими труднощами вона скидає вагу.