Успішна українська співачка, народна артистка України, продюсер Наталія Могилевська поділилася постом у соцмережі. Вона показала свою підтягнуту фігуру і поділилася корисними порадами.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Ви написали мільйон запитань про мою програму. Ловіть відповіді: факти Майєр-терапії ,про які ви не знали "слід не так старанно вчити людей вмінню постити, як, перш за все вмінню правильно харчуватися!"- Ф. К. Майєр. 1. @rixosprykarpattya єдиний в країні сертифікований Центр Терапії доктора Майєра. 2. У лікуванні використовується принцип трьох "О": відпочинок( щадний режим, розвантаження), очищення (детоксикація, виведення шлаків) і навчання (тренування, загартовування). 3. В основі терапії доктора Майєра лежить очищення організму від накопичених шлаків і токсинів, а також відпочинок травної системи і всього організму. 4. В очищенні і детоксикації організму важливу роль займає лікування мінеральними водами. 5. Неодмінною складовою курсу є і різні види масажу. 6. Під час проходження курсу проводяться тренінги по тому як правильно приймати пишу і культурі харчування в цілому", - підписала публікацію українська співачка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не забула про себе нагадати і залишила чимало відгуків під постом Наталії.

"Можу тільки уявити, скільки це коштує)))))", "Наталя, чи є якісь протипоказання до цієї методики?", "Ніжки вау", "Балерина вже", " Ммм... "Шлак"... Все з ними зрозуміло. Нормально там розводять лохів. Молодці", - залишають коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська похвалилася новим досягненням.
Нагадаємо, що Наталя Могилевська показала себе без макіяжу.

Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська розповіла, як вона худне.