На короткому відео, знятому на фермі на Філіппінах, деформоване порося ледве могло рухатися. Незважаючи на виклик ветеринарів, воно, на жаль, померло незабаром після народження, пише Daily Star.

Сильно деформоване порося з чимось схожим на хобот слона збив з пантелику жителів села після народження.

Кадри, зняті з ферми на Філіппінах, показують істоту, яку тримає перед камерою місцевий фермер.

У нього два ока, але одна очниця, прикрита довгою частиною тіла, яка виступає з чола. У бідної істоти також довга загострена морда і ще одна млява частина тіла біля рота.

Не знаючи, як доглядати за твариною, фермер негайно зателефонував місцевим тваринницьким службам, щоб допомогти, але, на жаль, тварина померла до прибуття персоналу.

Свиня мутант зі слонячим хоботом
Свиня мутант зі слонячим хоботом

Фахівець з тваринництва Джеймс Ембейт, який пішов перевірити тварину, сказав: "Фермер, який просив про допомогу, був збитий з пантелику і злякався, що інші поросята можуть захворіти, тому вони подзвонили нам. Ми намагалися оживити порося, тому що він міг допомогти нам у дослідженнях, але, на жаль, воно було мертвим, коли ми прибули. Ми перевірили інших поросят, але всі вони були в порядку, як і мати".

Джеймс сказав, що у поросяти вроджений дефект, який не був виявлений під час вагітності матері.

"Свиня-слон" була похована на задньому дворі фермера, а її братам і сестрам давали добавки, щоб уникнути ризику африканської чуми свиней, яка в даний час впливає на промисловість в країні.

Це не перший випадок народження поросяти з рідкісною генетичною мутацією. У травні з'явилося зображення кошмарного істоти-циклопа, народженого з одним оком, а також з хоботом замість морди.

А на початку року жителі села зібралися поклонитися корові-мутанту, народженої з п'ятьма ногами, після того, як вони вважали, що це "принесе їм удачу".

На кадрах видно, як жителі села збираються на полі, щоб по черзі чіпати незвичайну на вигляд корову в провінції Сурін, на північному сході Таїланду, 6 січня.