Британія може відродити свій відділ НЛО залежно від результатів звіту про інопланетян, який повинен вийти в наступному місяці від оперативної групи Пентагону США.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Уряд може відкликати спеціальну команду мисливців за інопланетянами після того, як будуть розкриті результати звіту США про позаземні цивілізації.

Бюро Міністерства оборони НЛО не функціонує з 2009 року, але дослідження Пентагоном невпізнаних літаючих об'єктів - тепер званих "Непізнані повітряні явища" - дозволило побачити його відродження.

Конгрес США повинен представити несекретний звіт про докази, зібрані оперативною групою UAP, управлінням військово-морської розвідки і ФБР вже в червні.

Уфологи кажуть, що це знаменний момент, і високопоставлене джерело в захисті. Даунінг-стріт безумовно "не виключає" реформування служби НЛО, якщо цього вимагатимуть результати.

Секретні матеріали
Секретні матеріали

Вони сказали: "Ми думаємо, що якщо б було достатньо доказів, що дозволяють припустити, що щось було, як і США, то, звичайно, ми подумаємо про це. Ми б подивилися на це. Є безліч речей, які ми не виключаємо".

Вони додали, що в міру розвитку науки і технологій "абсолютно нові всесвіти "можуть "раптово відкритися", і важливо, щоб Великобританія залишалася в курсі ситуації, щоб "ідентифікувати і відстежувати об'єкти".

RAF Flyingdales відстежує об'єкти в космосі, і джерело сказав, що в майбутньому вони можуть працювати разом з США.

Міністр оборони баронеса Голді заявила, що Великобританія "не грає ролі" в оперативній групі і "не брала участь" у звіті США. Але, вона додала, що Міноборони знає про це, але не може коментувати подальші дії, поки він не буде опублікований.

Нагадаємо, що вчені створили робота-рибу, які відправився досліджувати Маріїнську западину.
Як раніше повідомляв портал "Українці", кот-зомбі викопав себе з могили.
Також портал "Українці" писав, що у космосі виявили дуже цікавий об'єкт.